Hub4

Firma Hub4 powstała jako pomysł na zrzeszanie wielu kompetencji w jednym miejscu. Naszym marzeniem było utworzenie specjalistycznego huba technologicznego, w którym jest miejsce dla specjalistów, konsultantów, inżynierów i doradców wąskich specjalizacji. Od ponad 10 lat tworzymy mądre i profesjonalne projekty IT.

Merytorycznie nasza praca związana jest z obszarem zarządzania, składowania i udostępniania danych. Jako zespół pracowaliśmy dla największych odbiorców usług IT z branży przemysłowej, medycznej, administracyjnej i finansowej.
  

Jeśli zależy Ci na zaangażowanym i myślącym partnerze biznesowym - to jesteś w odpowiednim miejscu. Szukamy indywidulanych rozwiązań szytych na miarę potrzeb Twojego biznesu. Bo zawsze możesz liczyć na naszą wiedzę i doradztwo. Bo zawsze wywiązujemy się z obietnic i założeń. Bo trudne tematy rozwiązujemy od ręki, a łatwe już dawno rozwiązaliśmy. Bo nic nas tak nie motywuje, jak dobre referencje i polecenia po dobrze wykonanej pracy.

Hub4 to ludzie. Każdy z nas jest inny i tak różny, jak potrzeby naszych klientów. Jeśli potrzebujesz partnera biznesowego, doradcy, inżyniera oraz wiedzy i zaangażowania - mamy ten zestaw dla Ciebie.